rekrutacja
  • Pomoc bieżąca matematyka, język polski, angielski, niemiecki, biologia, fizyka nauczyciel pracuje w małych maksymalnie 5 osobowych grupach. Lekcje polegają na pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów w szkole ( prace domowe, przygotowanie do lekcji, testów). Nauczyciele koncentrują się na pracy indywidualnej i na konkretnych potrzebach ucznia.
  • Przygotowania do egzaminów ósmoklasisty, matury – praca polega na przygotowaniu uczniów do egzaminów kończących szkołę. W większości nauczyciele pracuje na arkuszach egzaminacyjnych oraz powtarzają materiały z ostatnich lat szkolnych (darmowe repetytoria). Wiemy, jak ważne jest nabranie pewności w wykonywaniu wszystkich części egzaminu, dlatego kładziemy taki sam nacisk na poszczególne umiejętności.
  • Praca z uczniami o specyficznych trudnościach w nauce (dysleksja) z wykorzystaniem elementów kinezjologii edukacyjnej. Pracujemy metodą „Ortograffiti” wprowadzając elementy kinezjologii edukacyjnej, ćwiczenia ruchowe, które stymulują wytwarzanie nowych połączeń między półkulami mózgu i poprawiają koordynację , płynność czytania, koncentrację uwagi i pamięć oraz aktywizują myślenie. Darmowe ćwiczenia.
  • Nauka czytania i pisania. Na zajęciach pracujemy z dziećmi które są ciekawe świata pisanego i interesują się światem liter oraz z dziećmi, które mają problemy z czytaniem i pisaniem.
  • Kursy językowe angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski dla dzieci i dorosłych. Kursy językowe odbywają się w małych grupach maksymalnie do 6 osób. Centrum Eduhelp oferuje darmowe podręczniki do wszystkich kursów językowych.

Jak pracujemy:

Nasza kadra to nauczyciele z wieloletnim stażem, którzy chcą stworzyć uczącym się takie warunki, w których nauka będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W zależności od potrzeb ucznia dobieramy odpowiednie techniki i metody nauczania poprzez wprowadzanie różnych strategii językowych. Nauczyciele zaoferują Państwu wsparcie, we wszystkich obszarach nauczania co z pewnością pomoże w osiągnięciu postawionych sobie celów.